2017’de En Çok Tercih Edilen Elektronik Sigara Modelleri

2017 en cok satilan elektronik sigaralar

2017’de En Çok Tercih Edilen Elektronik Sigara Modelleri

Tüm dünyada hızlı bir çıkış yakalayarak geniş bir tüketici kitlesine ulaşan elektronik sigara; ülkemizde de yoğun bir şekilde ilgi görüyor. Tütün ve sigara endüstrisini baştan aşağı değiştirmesi beklenen elektronik sigara aparatları; başta sağlık ve ekonomi açısından olmak sigara tüketicisine birçok açıdan cazip geliyor. Belirli özellikleri bünyelerinde barındırmaların yanı sıra tasarımsal farklılıklarıyla da dikkat çeken modeller arasından, 2017’de en çok satılan ve elektronik sigara modellerini sizler için derledik.

Vaporesso Revenger

Gereksiz detaylardan arındırılmış bir gövdeye sahip olan Vaporesso Revenger Kit modeli; gövdesinin üzerindeki OLED ekranı sayesinde bütünsel ve estetik bir görünüm sunuyor. 2017’de en çok tercih edilen modeller arasında yer alan Vaporesso Revenger Kit; kişiselleştirilmiş gerilim hızı ve sıcaklık özelleştirilmiş eğrisi gibi işlevsellikleri ile dikkat çekiyor.

Smok Alien

2017’nin en trend elektronik sigaraları arasından önemli bir yere sahip olan Smok Alien; kendine has tasarımıyla dikkat çekiyor. Kullancının tüm ihtiyaçlarına yanıt veren işlevsel özelliklere sahip olmasının yanı sıra Smok Alien elektronik sigara modeli, 220 W maksimum güç ve özelleştirilebilir sıcaklık opsiyonu ile üst düzey bir deneyim vaat ediyor.

Aspire Zelos

Ergonomik ve kompakt yapısıyla Aspire Zelos; elektronik sigara modelleri arasında estetiğiyle öne çıkıyor. Bunun yanı sıra Aspire Zelos modelinin; farklı renk opsiyonları ve kullanım seçenekleri ile üst düzey bir işlevselliğe sahip olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Vaporesso Swag

Yüksek çıkış aralığına sahip olmasının yanı sıra 5 ila 80 W arasında ayarlanabilir kullanım opsiyonlarını barındırması gibi özellikle Vaporesso Swag modeline üst düzey bir işlevsellik katıyor. 2017’de en çok tercih edilen elektronik sigara modelleri arasında önemli bir konumda bulunan Vaporesso Swag modeli aynı zamanda; Bypass modu, akıllı değişkenli güç modu gibi özellikler sayesinde kullanıcısına üst düzey bir deneyim vaat ediyor.

Eleaf iStick Pico25

Hızlı şarj edilebilme ve ön ısıtma sistemli yükseltilebilir kompakt gibi özellikleri sayesinde kullanıcının yoğun ilgisini gören Eleaf iStick Pico25 modeli, tüm bu işlevselliğini şık görünümü ile bütünlüyor. Maksimum 85 W’lık çıkış gücüne sahip olan model; USB gibi arabirimleri sayesinde çok yönlü kullanım opsiyonlarına da sahip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir