E-Sigara Markaları ve Elektronik Sigara Tavsiyeleri

e-sigara markaları ana

E-Sigara Markaları ve Elektronik Sigara Tavsiyeleri

Bu makalemizde e-sigara markaları, modelleri ve özellikleri hakkında kısaca bilgiler bulacaksınız. Bu bilgiler tavsiye niteliğinde olup, seçim konusunda size yardımcı olacaktır.

Joyetech Elektronik Sigaralar

Joyetech elektronik sigaralar ülkemizde kullanım oranı en fazla olan e-sigara ürünleridir. Bu sayede yedek parçaları kolay bulunabilir ve makul fiyatlıdır. Başlıca joyetech e-sigara modellerine ve özelliklerine kısaca göz atalım.

Joyetech eGo AIO (All in ONE)

 

e-sigara markalarıJoyetech markasının başlangıç seviyesi e-sigara modelidir. Hepsi bir arada tarzı olan ürün, nargile ve sigara tarzı içim olanağını bir arada sunuyor. Üstten dolum entegre 2ml tank ile likit sızdırma derdi yok. Joyetech eGo AIO 1500 mAh bir entegre bir pile sahip. Micro usb portundan 1 saat civarında şarjını tam olarak doldurabilirsiniz. Kullanımıda oldukça basit olan ürün her seviyede kullanıcıya hitab ediyor. Fiyatı makul seviyede olan bu cihaz özellikle yeni başlayan kullanıcılar için ideal bir seçim olacaktır.

 

Joyetech eVic Basic

e-sigara markaları 2

Joyetech eVic Basic mod ve cubis pro mini atomizer ile birlikte geliyor. Minik boyutları ve şıklığı ile ön plana çıkıyor. Zippo çakmak boyutunda olan eVic Basic maksimum 40 Watt ayarlanabilir çıkış gücüne sahip. Cihaz üzerindeki ekran ve kontrol tuşları sayesine içim alışkanlığınıza uygun ayarları yapmak basit ve konforlu. Mini mod tarzı olan bu ürün 1500 mAh bir entegre bir pile sahip. Paket içinden çıkan farklı atomizer başlıkları sayesinde farklı içim modları arasında geçiş yapabilirsiniz. Sigara ve nargile tarzı içim uygundur. Çok yoğun buhar isteyenler için pil süresi 12 saat civarındadır ve tek eksi yönü bu diyebilirim.

Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO

e-sigara markaları 3Joyetech eVic VTC Dual mod ve ULTIMO atomizer tank ile birlikte geliyor. Joyetech eVic VTC Dual mod, tek yada çift 18650 tip piller ile çalışıyor. Tek pille 75W çift pille 150W ayarlanabilir maksimum çıkış gücüne sahip oluyorsunuz. Cihaz üzerindeki ekran ve kontrol tuşları sayesine içim alışkanlığınıza uygun ayarları yapmak basit ve konforlu. Yoğun buhar isteyenler için ULTIMO atomizer doğru seçenektir. Çift pille kullanıldığında tatmin edici bir şarj süresine sahiptir. Yüksek beklentilere cevap verebilecek özelliklere sahip kompak bir ürün.

 

Makalemize yeni elektronik sigaralar ile devam edeceğiz. Görüşmek dileği ile.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir