Elektronik Sigara Markaları

elektronik-sigara markaları

Elektronik Sigara Markaları

Dünya’nın önde gelen elektronik sigara markaları

e-sigara markaları

Hızla gelişen ve genişleyen elektronik sigara pazarında, sürekli olarak yeni girişimler ve yeni elektronik sigara markaları karşımıza çıkıyor.

Joyetech, kangertech, eleaf, smoktech, vaporesso, aspire, wismec, hcigar, yihi gibi Dünya’nın en önde gelen elektronik sigara markalarının Türkiye temsilcisiyiz. Marka portföyümüzü sürekli olarak genişletmekteyiz.

 

E-Likit Markaları

E-Likit ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. fiwe pawns, halo, one hit wonder, jwell, cloud vapor, eliquid france, joyetech, liqua, hexocell gibi markaların Türkiye temsilciliğini yapıyoruz. Bu markalar kalitesi tüm Dünya tarafından onaylanmış, tercih edilme oranı en yüksek e likit markalarıdır.

Elektronik sigara ve e likit satın alırken kalitesine, markasına ve son kullanma tarihine çok dikkat edilmelidir. Satın almış olduğunuz ürünleri markanın kendine ait sorgulama sistemlerinde muhakkak sorgulayın ve orijinal olup olmadığını kontrol edin.

e-likit markaları

Bunların dışında geek vape, ud, fiber freaks gibi yan ürün ve yedek parça üreten markların satışını gerçekleştirmekteyiz.

Web https://www.esigaraist.com sitemizde ve mağazamızda satılan tüm ürünler orijinaldır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir